Klima Dış Ünitedeki Mekanik Vibrasyon Kaynaklı Sesin Giderilmesi

Proje Sunumları 2
8 Nisan 2021 Perşembe; 13:05-13:25

• Vestel Beyaz Eşya Şirketi olarak en temel hedeflerimizden bir tanesi müşterilerde gelen şikayetleri en ince ayrıntısına kadar incelemek ve kalite problemlerini sıfırlamaktır.
• Bu yaklaşımla yerinde kalite çözümleri üretmek için çalışmalar yaparız.
• Aylık toplantılarımızda müşteri şikayet oranlarındaki kalemleri değerlendirir ve aksiyon planları ile kaizen çalışmaları yürütürüz.

İyileştirme projesi olarak, müşteri talep ve şikayetleri sebebiyle klima dış ünitelerindeki mekanik vibrasyon kaynaklı seslerin giderilmesi projesini belirledik.

• Temel müşteri şikayeti / geri dönüşü paretomuzun ilk sıralarında yer almamasına rağmen konuyla ilgili beklentilerin sürekli arttığı, tüketicilere direkt olarak dokunan, marka imajına etkisi fazla olan, arıza çözümü maliyetleri yüksek olan bir konu olduğu için ciddi bir proje planı kapsamında ele alarak değerlendirdik.
• Paretodan yer alan diğer şikayetlerle ilgili de aksiyonlar alınmış,iyileştirme çalışmaları yürütülmüştür fakat bugün size dış ünitedeki akustik problemlerle ilgili yaptığımız sıfırlama çalışmasını aktaracağız.

Sunum:

Sunum Dosyası: Sunum (PDF)

The event is finished.

Tarih

08 Nis 2021
Expired!

Zaman

1:05 pm - 1:25 pm

Comments are closed.