8. KAIZEN PAYLAŞIMLARI ETKİNLİĞİ
20-22 EKİM 2022 TARİHLERİNDE GENEL KATILIMA AÇIK OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Şubemizce düzenlenen Kaizen Paylaşımları Etkinliğimiz 20-22 Ekim 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Bu süreçte çalışma grubumuz, Kaizen El Kitabı ve organizasyon detayları ile ilgili çalışmalarını tamamlayarak etkinlik içeriğine ilişkin son detayları belirlemişlerdir.

Kaizen Paylaşımları etkinliğinin amacı; Kaizen’lerin gelişmesine katkıda bulunmak ve yeni başlayanlara örnekler sunmaktır. Etkinlik kapsamında her kategoride başvuran KAIZEN çalışmaları arasından en iyi uygulamalar seçilecektir. Seçilen Kaizen çalışmaları 20-22 Ekim 2022 tarihinde Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi/İzmir’de sergilenecektir.

Sergiye bu alanda çalışması olan kurum ve kuruluşlar projelerini hazırlayarak 27 Mayıs 2022 tarihine kadar başvuruda bulunabilirler.

KAIZEN PAYLAŞIMLARINDA FİRMALARIN GÖNDERECEĞİ
PROJELERİN TÜR VE KATEGORİLERİ BELİRLENDİ

KAIZEN paylaşımları etkinliğine, ÜRETİM, HİZMET ve YAZILIM sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar başvuruda bulunabilir. Yapılan çalışmalar üretim ve hizmet sektörlerinde ÖNCE-SONRA KAIZEN ve KOBETSU KAIZEN türlerinde; yazılım sektöründe ise ÖNCE-SONRA KAIZEN türünde olmak üzere farklı kategorilerde gerçekleştirilecektir.

ÖNCE-SONRA KAIZEN KOBETSU KAIZEN
Üretim Verimliliği Üretim Verimliliği
Enerji Verimliliği / Çevre Enerji Verimliliği / Çevre
Kalite İyileştirme Kalite İyileştirme
ISIG ISIG
Bilişim SMED / Set-up
Bilişim

 

FİRMA BİLGİLENDİRME VE BAŞVURULARINA İLİŞKİN
DOKÜMANLARIMIZ

Çalışma grubumuz tarafından oluşturulan ve Kaizen hakkında bilgi içeren el kitapçığı ile etkinliğe ilişkin dokümanlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

BAŞVURU FORMLARI

Kaizen Başvuru
Formu
Ö/S Kaizen
İçerik Formu
Kaizen Hazırlama
Şablonu
Proje Anlatım
Videosu
Kaizen Etkinlikleri
KVKK Muvafakatnamesi

SPONSORLUKLAR

8. Kaizen Paylaşımları Etkinliği süresince bu konuda ürün ve hizmet üreten firmalar, etkinlik katılımcılarıyla iletişim kurabilecekleri alanları kiralayarak ve uygulamalı çalışma konularını aktarabilecekleri Atölye Çalışması sponsorluklarıyla etkinliğe hem destek verebilir hem de firmanızın ürün ve hizmetlerinin tanıtımı için bir fırsat yaratabilirsiniz.

Sponsorluk Dosyası


İletişim:
TMMOB Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi
Tepekule İş Merkezi Anadolu Caddesi No: 40 Kat: M2 Bayraklı – İzmir
Tel: 0 232 462 33 33 / 2210
e-posta: mmokaizen@gmail.com