kaizen 2023

9. KAIZEN PAYLAŞIMLARI ETKİNLİĞİ
8-9 ARALIK 2023 TARİHLERİNDE GENEL KATILIMA AÇIK OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Şubemizce düzenlenen Kaizen Paylaşımları Etkinliğimiz 8-9 Aralık 2023 tarihlerinde Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi/İzmir’de gerçekleştirilecektir. Bu süreçte çalışma grubumuz, Kaizen El Kitabı ve organizasyon detayları ile ilgili çalışmalarını tamamlayarak etkinlik içeriğine ilişkin son detayları belirlemişlerdir.

Kaizen Paylaşımları etkinliğinin amacı; Kaizen’lerin gelişmesine katkıda bulunmak ve yeni başlayanlara örnekler sunmaktır. Etkinlik
kapsamında her kategoride başvuran KAIZEN çalışmaları arasından en iyi uygulamalar seçilecektir. Seçilen Kaizen çalışmaları 8-9 Aralık 2023 tarihinde Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi/İzmir’de sergilenecektir.

Sergiye bu alanda çalışması olan kurum ve kuruluşlar projelerini hazırlayarak 18 Ağustos 2023 tarihine kadar başvuruda bulunabilirler.

 

KAIZEN PAYLAŞIMLARINDA FİRMALARIN GÖNDERECEĞİ
PROJELERİN TÜR VE KATEGORİLERİ BELİRLENDİ

KAIZEN paylaşımları etkinliğine, ÜRETİM, HİZMET ve YAZILIM sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar başvuruda bulunabilir. Yapılan çalışmalar üretim ve hizmet sektörlerinde ÖNCE-SONRA KAIZEN ve KOBETSU KAIZEN türlerinde; yazılım sektöründe ise ÖNCE-SONRA KAIZEN türünde olmak üzere farklı kategorilerde gerçekleştirilecektir.

ÖNCE-SONRA KAIZEN KOBETSU KAIZEN
Üretim Verimliliği Üretim Verimliliği
Enerji Verimliliği / Çevre Enerji Verimliliği / Çevre
Kalite İyileştirme Kalite İyileştirme
ISIG ISIG
Bilişim SMED / Set-up
Bilişim

 

FİRMA BİLGİLENDİRME VE BAŞVURULARINA İLİŞKİN
DOKÜMANLARIMIZ

Çalışma grubumuz tarafından oluşturulan ve Kaizen hakkında bilgi içeren el kitapçığı ile etkinliğe ilişkin dokümanlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.


Kaizen El Kitabı

Başvuru Koşulları

BAŞVURU FORMLARI

Kaizen Başvuru Formu Ö/S Kaizen İçerik Formu Kaizen Hazırlama Şablonu SMED Kaizen Hazırlama Şablonu Proje Anlatım Videosu KVKK Muvafakatnamesi

DEĞERLENDİRİCİ KURULUMUZDA YER ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Değerlendirme Kurulunda görev alacak kişilerin  “Değerlendirici Başvuru Formu”nu doldurmaları gerekmektedir. Ayrıca Değerlendirme Kurulunda yeni görev alacak kişilerin planlanan Değerlendirici Bilgilendirme Eğitimine Katılmaları gerekmektedir. “Değerlendirici Eğitim Takvimi” daha sonra size bildirilecektir.


İletişim: TMMOB
Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi
Tepekule İş Merkezi Anadolu Caddesi No: 40 Kat: M2 Bayraklı – İzmir
Tel: 0 232 462 33 33 / 2210
e-posta: mmokaizen@gmail.com