KAIZEN PAYLAŞIMLARI ETKİNLİĞİ İÇİN DEĞERLENDİRME KURULU ÜYESİ OLMAYA DAVET EDİYORUZ

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Endüstri Mühendisliği Meslek Dalı Komisyonu “Yalın” ana temalı çalışmalarının devamı niteliğinde olan KAIZEN PAYLAŞIMLARI etkinliklerini sürdürmektedir.

Kaizen Paylaşımları Etkinliği ile firmalar gerçekleştirdikleri farklı kategori ve türlerdeki başarılı KAIZEN projelerini etkinliğimize göndermesi ve bu projelerin değerlendirilerek uygun görülen çalışmaların etkinlik süresince sergilenerek katılımcılarla paylaşılması amaçlanmaktadır.

Kaizen Paylaşımları etkinliği ÖNCE-SONRA ve KOBETSU KAIZEN olmak üzere iki kategoride gerçekleştirilecektir.

Nisan 2021’de ilk kez çevrimiçi düzenlemeyi planladığımız 7. Kaizen Paylaşımları etkinliği kapsamında gerçekleştirilecek yarışmada gelecek projeleri değerlendirmek için sizleri Değerlendirme Kurulu üyesi olmaya davet ediyoruz.

Değerlendirme Kurulunda görev alacak kişilerin  “Değerlendirici Başvuru Formu” nu doldurmaları gerekmektedir. Ayrıca Değerlendirme Kurulunda yeni görev alacak kişilerin planlanan Değerlendirici Bilgilendirme Eğitimine Katılmaları gerekmektedir. “Değerlendirici Eğitim Takvimi” daha sonra size bildirilecektir.

Değerlendirici Eğitimi ortalama iki saat sürecektir. Değerlendirici Eğitimine katılmayan kişiler değerlendirici olarak görev alamayacaklardır. Başvuran proje sayısına göre görevlendirme yapılacak olup, projeler link olarak değerlendirme kurulu üyelerimizle paylaşılacaktır.

Ayrıca daha önce sergilen projeleri de aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. Değerlendirme Kurulu üyeliği davetimizi kabul etmeniz durumunda aşağıda belirtilen Başvuru Formunu 30 Ekim 2020 Cuma gününe kadar doldurmanızı; daha sonra tarafınıza bildirilecek tarihte ki eğitime katılmanızı dileriz.

Sergilenen Projeleri İncelemek için Tıklayınız… (http://embk.mmoizmir.org/?page_id=2001)

 

Değerlendirici Eğitimi:
Yer: Tepekule Kongre, Sergi ve İş Merkezi Anadolu Cad. No:40 Kat: M1 Bayraklı/İZMİR

Değerlendirme Kurulu Üyesi Başvuru Formu İçin Tıklayınız…


İletişim: TMMOB Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi
Tepekule İş Merkezi Anadolu Caddesi No: 40 Kat: M2 Bayraklı – İzmir
Tel: 0 232 462 33 33 / 218 | Faks: 0 232 462 43 77

e-posta: embk@mmo.org.tr