kaizen 2023

9. KAIZEN PAYLAŞIMLARI ETKİNLİĞİ KATILIMCI KAYITLARIMIZ BAŞLADI !!!!

9.Kaizen Paylaşımları Etkinliği her sene olduğu gibi başvuru yapan firma ve proje sayısı ile kendi rekorunu bu sene yine kırdı, 78 firma ve 165 proje ile etkinlik tarihinin en yüksek katılımlı organizasyonunu gerçekleştirecek olmanın heyecanını ve mutluluğunu tüm sektör  bileşenleriyle paylaşıyoruz.

Şubemiz Endüstri Mühendisliği Meslek Dalı Komisyonu tarafından organize edilen 9.Kaizen Paylaşımları Etkinliği 8-9 Aralık 2023 Tarihlerinde Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi`nde gerçekleşecek. 200 kişiden oluşan Değerlendirme ekibimiz “ÖNCE-SONRA KAIZEN” ve “KOBETSU KAIZEN” türlerinde ve farklı kategorilerde başvurusu yapılan 263 proje arasından 165 projeyi sergilenmek üzere belirledi. Sergilenecek projelere etkinlik sonrasında web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Etkinlik Katılımı için Kayıtlar alınmaya başlandı, değerlendirme kurulumuzca sergilenmeye değer görülen projeler etkinlik boyunca Odamız Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi`nde katılımcılarla buluşurken Anadolu Salonunda henüz hazırlık çalışmaları devam eden etkinlik programı gerçekleştirilecektir.

*Etkinliğe katılım sağlayabilmek için kayıt olmanız gerekmektedir.
*Etkinliğimize aidat borcu olmayan üyelerimiz ücretsiz olarak katılım sağlayabileceklerdir.
*Aynı firmadan 5 kişi ve üzerinde katılım sağlanması durumunda %10 indirim uygulanacaktır.

9.Kaizen Paylaşımları Etkinliğine BURADAN kayıt olabilirsiniz.


 


İletişim: TMMOB
Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi
Tepekule İş Merkezi Anadolu Caddesi No: 40 Kat: M2 Bayraklı – İzmir
Tel: 0 232 462 33 33 / 2210
e-posta: mmokaizen@gmail.com