10. KAIZEN PAYLAŞIMLARI ETKİNLİĞİ 29-30 KASIM 2024 TARİHLERİNDE GENEL KATILIMA AÇIK OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLECEK !

Şubemizce düzenlenen Kaizen Paylaşımları Etkinliğimiz 29-30 Kasım 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Bu süreçte çalışma grubumuz, Kaizen El Kitabı ve organizasyon detayları ile ilgili çalışmalarını tamamlayarak etkinlik içeriğine ilişkin son detayları belirlemişlerdir.

Kaizen Paylaşımları etkinliğinin amacı; Kaizen’lerin gelişmesine katkıda bulunmak ve yeni başlayanlara örnekler sunmaktır. Etkinlik kapsamında her kategoride başvuran Kaizen çalışmaları arasından en iyi uygulamalar seçilecektir. Seçilen Kaizen çalışmaları 29-30 Kasım 2024 tarihlerinde Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi/İzmir’de sergilenecektir.

*Sergiye bu alanda çalışması olan kurum ve kuruluşlar projelerini hazırlayarak 26 Temmuz 2024 tarihine kadar başvuruda bulunabilirler.

KAIZEN PAYLAŞIMLARINDA FİRMALARIN GÖNDERECEĞİ PROJELERİN
TÜR VE KATEGORİLERİ BELİRLENDİ

KAIZEN paylaşımları etkinliğine, ÜRETİM, HİZMET ve YAZILIM sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar başvuruda bulunabilir. Yapılan çalışmalar üretim ve hizmet sektörlerinde ÖNCE-SONRA KAIZEN ve KOBETSU KAIZEN türlerinde; yazılım sektöründe ise ÖNCE-SONRA KAIZEN türünde olmak üzere farklı kategorilerde gerçekleştirilecektir.

ÖNCE-SONRA KAIZEN KOBETSU KAIZEN
Üretim Verimliliği Üretim Verimliliği
Enerji Verimliliği / Çevre Enerji Verimliliği / Çevre
Kalite İyileştirme Kalite İyileştirme
ISIG ISIG
Bilişim SMED / Set-up
  Bilişim

FİRMA BİLGİLENDİRME VE BAŞVURULARINA İLİŞKİN DOKÜMÜNLARIMIZ

Çalışma grubumuz tarafından oluşturulan  etkinliğe ilişkin dokümanlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

* 10. Kaizen Paylaşımları Etkinliği El Kitapçığına aşağıdan ulaşabilirsiniz

El Kitapçığı

Başvuru Koşulları


BAŞVURU FORMLARI