kaizenfacekapak

6. KAIZEN PAYLAŞIMLARI ETKİNLİĞİ
GENEL KATILIMA AÇIK OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLECEK
21-22 ŞUBAT 2020

Şubemizce düzenlenen Kaizen Paylaşımları Etkinliğimiz altıncı kez 21-22 Şubat 2020 tarihinde MMO Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 6. Kaizen Paylaşımları çalışma grubu bu süreçte Kaizen El Kitabı ve organizasyon detayları ile ilgili çalışmalarını tamamlayarak etkinlik içeriğine ilişkin son şeklini belirlemişlerdir.

Kaizen Paylaşımları etkinliğinin amacı; Kaizen’lerin gelişmesine katkıda bulunmak ve yeni başlayanlara örnekler sunmaktır. Etkinlik kapsamında her kategoride başvuran KAIZEN çalışmaları arasından en iyi uygulamalar seçilecektir. Seçilen Kaizen çalışmaları 21-22 Şubat 2020 tarihindeki etkinlik boyunca sergilenecektir.


FİRMANIZ ETKİNLİĞİMİZDE
SPONSOR ALARAK YER ALABİLİR

Kaizen Paylaşımları Etkinliğinde firmalar “Etkinlik Sponsoru” olarak veye “Tanıtım Standı” kiralayarak firmalar tanıtım imkanı yakalayıp etkinliğe destek olabilirler.

Bilgi Almak İçin Tıklayınız…


ETKİNLİK KATILIMI İÇİN KAYITLAR ALINMAYA BAŞLADI
ETKİNLİĞİMİZ AİDAT BORCUNU ÖDEMİŞ ÜYELERİMİZ İÇİN ÜCRETSİZDİR…

Değerlendirme Kurulunca sergilenmeye değer görülen projeler etkinlik boyunca Odamız Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde katılımcılarla buluşurken Anadolu Salonu’nda etkinlik programı gerçekleştirilecektir. Etkinliğe aidat borcunu ödemiş üyelerimizin katılımı ücretsizdir.

Bilgi Almak İçin Tıklayınız…


İletişim: TMMOB Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi
Tepekule İş Merkezi Anadolu Caddesi No: 40 Kat: M2 Bayraklı – İzmir
Tel: 0 232 462 33 33 / 218

e-posta: embk@mmo.org.tr